Doktor nauk medycznych, specjalista ginekologii i położnictwa

      Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu jak i czołowych ośrodkach światowych i krajowych w tym I.R.C.A.D. we Francji czy oddział chirurgii ogólnej i rekonstrukcyjnej w Caracas w Wenezueli.

Zajmuje się ginekologią operacyjną, w szczególności chirurgią małoinwazyjną. Jego pasją jest laparoskopia ginekologiczna z szczególnym uwzględnieniem leczenia małoinwazyjnego endometriozy. Oprócz stosowania technik endoskopowych wykonuje operacje z dostępu pochwowego jak i chirurgię z dostępu brzusznego. Dr Mikołaj Karmowski jest cenionym ekspertem w leczeniu najtrudniejszych i najbardziej  zaawansowanych przypadków endometriozy głębokonaciekającej. Wielokrotnie uczestniczył jako wykładowca w międzynarodowych i ogólnopolskich kongresach ginekologicznych.

Dzieli się pasją i doświadczeniem biorąc udział w programach telewizyjnych w szczególności tych poświęconych walce z endometriozą. Jest organizatorem licznych kursów szkoleniowych dla pasjonatów technik małoinwazyjnych w ginekologii operacyjnej.

Posiada opinię bardzo cenionego lekarza z ogromną wiedzą. Konsultuje również w języku angielskim.

Dr Mikołaj Karmowski przyjmuje we Wrocławskim Centrum Ginekologii w Klinice Multimedica

Skontaktuj się ze mną