top of page
20231001-DSC_1167-Edit-Edit.jpg

       Doświadczenie i umiejętności zdobywałem w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od wielu lat pasjonuję się chirurgią ginekologiczną, a w szczególności zagadnieniami związanymi z endometriozą i mięśniakami macicy. Odbyłem liczne praktyki i szkolenia specjalistyczne m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy. Biorę aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa. Od 2005 roku współpracuję z dr Mikołajem Karmowskim skutecznie lecząc pacjentki z najcięższymi postaciami endometriozy, a także innymi schorzeniami ginekologicznymi. 

W 2017 roku zdobyłem II miejsce  w prestiżowym plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Dolnośląski Hipokrates" w kategorii Ginekolog Roku. 

Wykształcenie:

  • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski  2003-2009. Uzyskanie dyplomu lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym i nagrodą Rektora.

  • Doktorat na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – od 2011  w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa SPSK.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

  • 2022 – obecnie Instytut Endometriozy – Szpital EuroMediCare Wrocław​

  • 2018 – 2022 Medicus Clinic Wrocław – Oddział Ginekologii Małoinwazyjnej i Centrum Leczenia Endometriozy 

  • 2011 – 2018  I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu

  • 2010 – 2011 II Klinika Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu

  • 2009 – 2010 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką we Wrocławiu

  • od 2013 specjalistyczne, ambulatoryjne konsultacje w poradni ginekologiczno- położniczej we Wrocławiu i okolicach.

  • 2007 Praktyka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej - Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden  an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy

  • 2006 Praktyka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i  Naczyniowej - Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden  an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy

"Jeśli ktoś jest od wszystkiego, to jest od niczego"

W nowoczesnej medycynie obserwuje się tendencję do tworzenia specjalizacji i podspecjalizacji. Dzięki temu trudne w diagnostyce i leczeniu choroby stają się lepiej wykrywalne i lepiej leczone poprzez wyspecjalizowany personel medyczny. Tak też jest i w ginekologii. Od wielu lat specjalizuję się w leczeniu chorób kobiecych poprzez chirurgię  małoinwazyjną, z szczególnym uwzględnieniem terapii endometriozy.

Stworzyliśmy EndoTeamPoland - jedyny w Polsce w pełni poświęcony endometriozie zespół specjalistów.

Medycyna to moja praca, ale przede wszystkim pasja

- 2017 -

Laureat 2 miejsca w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates w Kategorii Ginekolog Roku

bottom of page